Costuleni

Spunetiva parerea.

« Older   Newer »
  Share  
vladislav_g
view post Posted on 8/6/2011, 21:47




e inutil sa inclei afise, e deajuns sa se transmita din gura in gura, deja multi stiu ca i-am facut multa publicitate si eu si Ciprian pe odno unde is multi costuleneni si pe facebook, avem multe vizite de pe ambele situri de socializare, din pacate nui atrage forumul, noua ne trebuie nu multi, vrio citiva dar de treaba.

Daca cistiga Sorin o sai zic sa se inregistreze si sa participe la discutii, poate chear o sa colaboram cu primaria mai mult, ca situl nou sa fie un panou electronic de afis, si dezvotarea unor proectea care o sa le facem pe viitor in comun.

Ciprian stie despre ce vorbesc, ala o sa fie un prim pas.
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 8/6/2011, 22:17




QUOTE (Homerius @ 8/6/2011, 16:43) 
Recordul se poate de depasit. Am o idee referitor la aceasta. Se poate de incleiat la magazine si locurile publice afise cu acest site.
Deacum depinde de continutul afisului.

Ion, la fel cum a spus si Vlad, treaba cu afisele nu prea o sa aduca mult folos, deoarece cei ce au acces la internet au profil fie pe odnoklasniki fie pe facebook. Eu am facut pagini de promovare pe ambele site-uri, deci practic toti au aflat deja de existenta acestui site, shi a forumului bineinteles. Problema cea mare e sa-i atragem cu stiri, posturi, imagini noi astfel incit la fiecare vizita sa gasesti ceva interesant.
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 8/6/2011, 22:42




QUOTE (vladislav_g @ 8/6/2011, 22:47) 
Daca cistiga Sorin o sai zic sa se inregistreze si sa participe la discutii, poate chear o sa colaboram cu primaria mai mult, ca situl nou sa fie un panou electronic de afis, si dezvotarea unor proectea care o sa le facem pe viitor in comun.

Ciprian stie despre ce vorbesc, ala o sa fie un prim pas.

Vlad, Sorin e deja inregistrat, a facut un pik de propaganda inainte de alegeri :D acuma il asteptam cu ceva mai convingator ca sa atraga cit mai multi "pro-comunisti' de partea sa!

Apropo, de proiect, inca nu mi-au raspuns cu detalii in ceea ce priveste evenimentul de pe 30 iulie. Mai asteptam.
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 9/6/2011, 15:08




am vazut ca a fost inregistrat, dar nu am gasit mesajul lui, si mai mult acum nu mai este in lista, ce a trecut 3 luni de cind s-a inregistrat?
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 9/6/2011, 16:32




QUOTE (vladislav_g @ 9/6/2011, 16:08) 
am vazut ca a fost inregistrat, dar nu am gasit mesajul lui, si mai mult acum nu mai este in lista, ce a trecut 3 luni de cind s-a inregistrat?

Vorbim sper de acelasi Sorin, candidatul la primarie nu? :D

Sorin Gurau Utilisateur 23/5/2011 [ 94.243.*.* ] 1

Asta am copiat-o din lista membrilor forumului. ;)

uite aici postul sau
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 9/6/2011, 16:40




ok, este... la mine arata doar 10 ... in fine dupa alegeri a promis ca o sa intre.
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 23/6/2011, 17:00




Iata ca a iesit la lumina zilei prima versiune BETA (de proba) a noului site!

Apasati aici pentru a o visualiza.

Fiind doar de proba, lipsesc stirile, anunturile, si forumul propriu, insa in curind le vom actualiza si pe acestea.

Toate comentariile si sugestiile sunt binevenite!!! Totusi sper sa va placa. ^_^
 
Top
111 replies since 21/10/2007, 22:06   837 views
  Share