Costuleni

Cum mă īnregistrez!?!?!?, Detalierea procedurii de īnregistrare īn forum.

« Older   Newer »
  Share  
vladislav_g
view post Posted on 11/1/2008, 15:11




CITAZIONE (rudikov @ 11/1/2008, 14:28)
CITAZIONE (Cipy_Biker @ 16/12/2007, 16:55)
Vlad trimite-mi te rog pe mess vreun antivirus cu care sa pot sterge acest file:
NOD32 nu-l detecteaza shi nici Trojan remover... :cry: :cry: :cry:
Multumesc anticipat...
Acest mesaj imi apare la orice click....

Cipi la tine NOD32 ishi face update la baza de date(poate baza e invechita shi pur shi simplu virusul nu se gaseshte in lista de virushi)? Daca ishi face atunci cel mai probabil Troian ti-a virusat shi antivirusul :)Incearca sa instalezi S.O. shi primul lucru instaleaza din nou NOD32. Daca nu merge instaleaza Kaspersky7.0 e bun dar ia multe resurse ...

Eu baieti am mai scris si mai sus si va mai scriu si acum ca folosesc AVG FREE e gratis si toata ziua agiornat si merge fara sa-mi creeze dureri de cap si nu trebuie kracat.
Si nu ea multe resurse sa-ti stopeze calculatorul tare.
In rezultat isi face treaba.
 
Top
rudikov
view post Posted on 12/1/2008, 14:53




Vlad shtii la mine s-a format ideea: Daca e free ori e facut pe jumatate sau nu merge cum ar trebui:) Dar trebuie sa incerc antivirusul folosit de tine:)

Vlad o intrebare :) cum stai cu PHP?
Eu m-am apucat de el dar nu pot cofigura nicidecum MySQL, ca pachet folosesc Wamp Server 5.0.5 . Poate ma sfatui tu cu ceva in acest domeniu ...
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 12/1/2008, 23:13




Va multumesc mult!!! Am scos-o in capat cu virusul oricum am vazut ca nu scrie nimeni, am procedat cum am crezut. Am instalat Kapersky, mi-a shters virusul, apoi l-am dezinstalat shi am pus cea mai noua versiune NOD 32, shi parca merge bine acuma...Era UP to Date shi antivirusul lpe care il aveam, insa nu shtiu ce s-a intimplat...
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 13/1/2008, 13:38




CITAZIONE (rudikov @ 12/1/2008, 14:53)
Vlad shtii la mine s-a format ideea: Daca e free ori e facut pe jumatate sau nu merge cum ar trebui:) Dar trebuie sa incerc antivirusul folosit de tine:)

Vlad o intrebare :) cum stai cu PHP?
Eu m-am apucat de el dar nu pot cofigura nicidecum MySQL, ca pachet folosesc Wamp Server 5.0.5 . Poate ma sfatui tu cu ceva in acest domeniu ...

Imi pare rau dar nici eu nu stau tare bine.
Intreaba de Vlad Gurdiga el lucreaza in domeniul asta.
Contactele lui le gasesti pe forum.
Succes.
 
Top
rudikov
view post Posted on 13/1/2008, 17:38




merci mult pentru sfat Vlad ;)
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 29/10/2008, 11:06




Vreau sa mentionez ca pentru inregistrare servere ruse nu se accepta pentru sicuritate.
Nu folositi de ex. mai.ru, yandex.ru, rambler.ru toate *****.ru

Puteti folosi cu succes serverele europene si cele americane.

De ex ****.it, ***.fr, ****.com, ****.org , .......
 
Top
20 replies since 24/10/2007, 09:28   11358 views
  Share