Costuleni

Activitatea Consiliului Local, Oare deservesc cu totii interesele satenilor???...

« Older   Newer »
  Share  
Cipy_Biker
view post Posted on 24/5/2011, 11:31




Bine ai venit, Sorin!

Ce ai citit tu dateaza de foarte mult timp, ultimul meu comentariu e din martie 2008. E adevarat ca mari schimbari nu s-au facut de atunci, cel putin nimic spre bine, din pacate.

Ai dreptate cind spui ca "noi ar trebui sa conducem primaria", insa te-ai convins singur ca pina akuma nu a fost asa. Fiecare a facut ce a vrut!

Iti urez mult succes!!!
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 24/5/2011, 11:58




QUOTE (Sorin Gurau @ 23/5/2011, 23:01) 
Stimati consateni, dragi tineri,
Am citit discutiile voastre aici pe forum despre primar, Consiliul satesc si activitatea acestora. Vreau sa va comunic un lucru important - Primarul si Primaria suntem noi toti, pentru ca noi alegem cine sa realizeze actul guvernarii si noi trebuie sa ne implicam in procesul de guvernare, pentru ca dintotdeauna doar impreuna s-au facut cele mai mari si mai importante fapte.
Am citit mai sus nemultumirea fata de fostul primar, acum suntem iarasi in alegeri. Fiti activi, analizati fiecare candidat la functia de primar si consilier si alegeti persoanele potrivite. Este foarte important sa mergeti la alegeri pe 5 iunie curent pentru ca impreuna sa fim pentru Costuleni, satul nostru natal.
Eu va indemn sa votati echipa Partidului Liberal.

Cu respect,
Sorin Gurau
candidat la functia de primar din partea Partidului Liberal

Sorin, mi-ai dat ideea de a deschide o noua tema pe forum https://costuleni.forumfree.it/?t=55851065 , deci iti ashtept candidatura akolo cu o mica descriere. Iar daca iti cunosti concurentii, posteaza-i te rog in ordine alfabetica!
 
Top
doinitza
view post Posted on 6/6/2011, 18:08




salut la toti, parerea mea este, ca ar fi trebuit sa iasa in asa zis final domnul Ticu si Sorin Gurau! Ca primar vazind cum s-au desfasurat evenimentele desigur ca Sorin, hai sa dam un pic de speranta tinerilor cu speranta ca vor lucra, e de dorit sa-si suflece minicele si sa se puie pe traba ca doar asa vom iesi din asa zisul GUNOI !!!
 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 6/6/2011, 19:15




QUOTE (doinitza @ 6/6/2011, 19:08) 
salut la toti, parerea mea este, ca ar fi trebuit sa iasa in asa zis final domnul Ticu si Sorin Gurau! Ca primar vazind cum s-au desfasurat evenimentele desigur ca Sorin, hai sa dam un pic de speranta tinerilor cu speranta ca vor lucra, e de dorit sa-si suflece minicele si sa se puie pe traba ca doar asa vom iesi din asa zisul GUNOI !!!

Pai indiferent cine a iesit in turul doi, doar unul va fi primar, si avind in vedere sustinerea de catre comunisti a domnului Goian Anatol, prefer sa cistige Sorin.
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 7/6/2011, 09:47




Acestea sunt rezultatele CEC pentru satul Costuleni

image

Uploaded with ImageShack.us
 
Top
vladislav_g
view post Posted on 10/6/2011, 13:44




CITAZIONE (Sorin Gurau @ 24/5/2011, 00:01) 
Stimati consateni, dragi tineri,
Am citit discutiile voastre aici pe forum despre primar, Consiliul satesc si activitatea acestora. Vreau sa va comunic un lucru important - Primarul si Primaria suntem noi toti, pentru ca noi alegem cine sa realizeze actul guvernarii si noi trebuie sa ne implicam in procesul de guvernare, pentru ca dintotdeauna doar impreuna s-au facut cele mai mari si mai importante fapte.
Am citit mai sus nemultumirea fata de fostul primar, acum suntem iarasi in alegeri. Fiti activi, analizati fiecare candidat la functia de primar si consilier si alegeti persoanele potrivite. Este foarte important sa mergeti la alegeri pe 5 iunie curent pentru ca impreuna sa fim pentru Costuleni, satul nostru natal.
Eu va indemn sa votati echipa Partidului Liberal.

Cu respect,
Sorin Gurau
candidat la functia de primar din partea Partidului Liberal

Sansele is mari vazind rezultatele din primul tur.

Succes!
 
Top
35 replies since 11/12/2007, 18:02   440 views
  Share